Modří - Bílý

UMT

9:10

(5:6)

Po dvou týdnech nás konečně bylo dost, aby se mohla uskutečnit zápas. Sešlo se nás 12 ks. Zápas začal ve slušném tempu a modří se během pár vteřin ujímají vedení.

Vyrovnaná hra pokračovala skoro celý poločas, kdy akce střídala akci. Bohužel modří jsou bez kvalitního golmana ( když si Tvrďa klidně odjede do Košic když je zápas) takže chytá každý kdo si chce trochu odpočinout.

V poločase odchází jeden hráč od bílých ,tak jim dáváme Michala Z. Sice je modrých o jednoho méně ,ale bojují statečně. Ovšem několik individuálních chyb na pozici stopéra a brankaře se bílý rychle ujímají vedení 9:6 ovšem modří se nevzdávají a několik gólů v rychlém sledu dává naději a stav je vyrovnán na 9:9 . A nastává klasická situace kdo dá gól vyhraje .  Vzápětí so po rychlém autu bílých se dostává do střelecké příležitosti nejmenší a nejmladší hráč na hřišti Radek Z. ml. a nechytatelnou křižnou střelou překvapuje Sergeje v bráně a rozhoduje o vítězství bílých 9:10.

Stadion: Květnového vít.