Červení - Modří

Sokolovna

10:6

(5:1)

Snad už kolorit každého úterka a problém se sestavou, až obětavost Tomáše který nasadil ortézu a tím umožnil zahájit zápas.

Trenér po několika porážkách a nemístných poznámkách od soupeřů, převlékl dres  a vyběhl v červeném.

Začátek byl ve znamení rvačky o bránu u červených chtěl skoro každý chytat.

Zápas začal pro modrý smolně dvěma skoro vlastníma góly rychle prohrávají dva nula. Přesto se nevzdávají a jejich nátlaková hra kdy těží ze své rychlosti a o malinko lepší kondice zatlačí červený před svoji branku. Červený  drží postavení a těží z ojedinělých protiútoků, které se jim daří využívat a proměnovat v branky.  Poločas je celkem jednoznačný 5:1 nutno ovšem dodat že s obrovským kusem štěstí kdy modří několikrát v jasné ložence selhali.

Druhý poločas začal opět obrovským tlakem modrých a několika brankama rychle korigují skóre a snižují na rozdíl dvou branek. To vše se ovšem děje pod kontrolou zkušeného mužstva červených, která je umocněna zkušeností trenéra , ktery svojí neutuchavou energijí piluje lajnu a bez známek únavy jezdí tam a zpět.

Rozhodující tedy vlastně vítěznou branku vsítí trenér po fantastickém sprintu přes celý bazén a z prvního dotyku bez problému ukončuje zápas za stavu 10:6.

Stadion: Sokolovna