(5:2)

Po dlouhé době se opět hlásím s reportáží z utkání.

Klasicky byl problém se opět sejít , ale zvítězilo srdíčko bojovníka, kdy Michal B. i přes smrtelnou nemoc rýmičku se obětoval a přišel.

Modří hýřili sebevědomím a to nejen z důvodu, kdy věk jednoho hráče z týmu červených byl větší než součet věku dvou hráčů modrých.

A taky tak začali obrovským nátlakem a hlavně pohybem což na červený hodně platilo, ale jen chvíli než  červený zaujali svoje pozice a po fantastické první akci se okamžitě ujímají vedení . Druhy gól na sebe nenechá dlouho čekat a třetí stejně tak kdy Michal B. jezdí o pravé lajně jak motorová myš a fantastickou střelou na vzdálenou tyč zvyšuje již na 3:0.

Modří jsou vyloženě zaskočený a snaží se nátlakovou hrou zamotat červeným hlavu a vsítí první branku což červený vůbec nezaskočí a Tvrďa přesnou ranou ze středu hřiště ukončuje poločas 5:2 pro červený.

Poločasová přestávka se trošku protáhne, modří mají taktickou poradu.

Druhý poločas začne stejně jako první a červení rychle vsítí branku což nenechává modrý tým v klidu a nasazuje osobní obranu a presují po celém hřišti a někdy až záludně a tvrdě. Strkání blokování je úplně normální a u zdi nebo v rohu se potkat s modrým opravdu nechceš.

Ovšem to vše nabudí červený tým ještě k lepšímu výkonu a začínají pomalu vířit a měnit si pozice, což ovšem produkuje několik chyb a modrý tým rychle snižuje a závěr utkání je nervózní a červené družstvo jde na hranice svých fyzických sil, ale závěr utkání si vzít nenechají a desátým gólem ukončují zápas.

V zápase se ukázala obrovská zkušenost bojovnost a vyzrálost červeného družstva.

Stadion: Sokolovna